Dizi avcısı yorumladı: Camdaki Kız’da Hayri’nin sonu geldi! Koynunda yılan besledi

Genel May 19, 2023 Yorum Yok

Bugün Kanal D’nin 79. kısmını geride bıraktığımız “Camdaki Kız” dizisini ele alıyoruz.

Hayri’nin Nalan’a duyduğu gerçek bir sevgi mi?

Birini sevmek onun geleceğine, isteklerine, İlgi alanlarına değer vermekten geçer. Hayri ise Nalan’ı bütün sevdiklerinden ve alışkanlıklarından soyutlayarak kendisine bağlayarak içindeki bencilliği doyurmuştur. O hoş ve ulaşılmaz bayan artık yalnızca kendisini kelamını dinleyen biridir. Işığı sönmüştür.

Hayri’yi artık kendisi bile durduramaz

Hayri’nin yapacakları Doğal elde ettiği bu muvaffakiyet ile sonlu kalmayacaktır. Hayri çıtayı bir üst noktaya daha çıkartacak ve bu Sefer de kendisine benzeyen yeni sevgilisi Laz Kızı ile Birlikte olmak uğruna Nalan’ı harcayacaktır. Tahminen de aradığı bayan odur. Birebir kabalık, birebir göz karalık, tıpkı bencillik, Bir günde diğerine aşık olmuş, ikinci günde Nalan’ı terk kararı almıştır.

Laz Kızı Hayri’nin sonu olacak

Normalde hiçbir aşk ve hayatla ilgili karar bu kadar süratli gelişmeyeceğine nazaran bu da Hayri’nin doyumsuzluğunun bir göstergesi olarak karşımızda durmaktadır. fakat gel görelim ki Laz Kızı, Hayri’nin sonu olacaktır. Celladına aşık olan Hayri, gözünü kırpmadan Nalan’ın hayatından çıkar.

Karısından ayrılışını hatırlayalım

Hayri bu bağın sonunda hayatını kaybedecektir lakin Şayet yaşasaydı bununla da kalmayıp yeni sevgililere yelken açacağı bilinmektedir. Karısından da bu türlü ayrıldığını hatırlayalım.

Nalan terkedilme duygusu ile nasıl başa çıkacak?

Karısının ve çocuklarının gözünün yaşına bakmayarak ve bir daha görmemek tehdidi ile karışından boşanmıştır. Bu ayrılış birinci günlerden onun karakterini ele vermişti. lakin aşk Nalan’ın gözünü Lakin etiği için görmezden gelmiştir. Nalan onun için bütün sistemini alt üst ederken onun yaptığı bu terk ediş Nalan’ı bu Defa yıkacaktır. Nalan Hayri’nin gidişinden Fazla bu his ile nasıl başa çıkacağını bilemeyecektir.

Nalan, Hayri’nin kendisi asla terk etmeyeceğine emindi

Nalan’a nazaran de Hayri ona nazaran değildir ve o buna Karşın terk edilmiştir, Nalan, Hayri onu hiç bırakmayacağını düşündüğü için aslında ona katlandığını Fazla uzun Vakit sonra anlayacaktır.

Hayri ölecek

Ancak romana nazaran, Hayri ölecek, Laz Kızı mahpusa düşecek, Nalan ise Amel hayatında yükselecektir.

Dizi Avcısı’nın yorumu

Bencil beşerler kendi Üzücü yaşanmışlarının yaralarını Öbür beşerlerle düzgünleştirir, onları bir dinlenme yeri olarak görür. Maksatları gerçekleştikten sonra ise onları ayak bağı olarak görerek diğerlerini hayatlarına girerler. Daha sonra da diğerlerinin hayatına… Hiçbir Vakit tam Mesut olamazlar. Bu insanların sorumsuzca hayatına girip çıkanlarda ise açılan yaralar ise hiçbir Vakit kapanmaz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir