Bu hafta sonu aksiyona doyamayacaksınız!

Genel Nis 28, 2023 Yorum Yok

  Hafta sonu dışarıda eğlenceli vakit geçirmek istiyor lakin bir yandan da kendinizde o enerjiyi bulamıyorsanız, patlatın mısırları bu hafta sonu meskende sinema keyfinin tadını çıkarın! İzlerken nefesinizi kesecek birbirinden hoş aksiyon sinemalarını sizler için derledik. 

1. JOHN WICK 4 (IMDb- 8.2)

4 sinemadan oluşan bu seriyi kesinlikle izlemesiniz. Sinemanın 4. serisinde John Wick, High Table olarak bilinen cürüm örgütünü yenmenin bir yolunu keşfeder. Lakin özgürlüğünü kazanmadan evvel, dünya çapında kuvvetli ittifaklar kuran ve John‘un eski arkadaşlarını düşmana çeviren yeni düşmanı The Marquis’le yüzleşmesi gerekiyor. Aksiyona doyamayacağınız bu sinemaya bayılacaksınız!

2. EXTRACTION (IMDb- 6.7)

Bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için Bangladeş’e gönderilen Misli kiralık katil, kendisini İç hesaplaşmalarla dolu bir Ömür gayretinin içinde bulur. Aksiyon, tempo, kovalamacanın bir Lahza bile düşmediği inanılmaz sürükleyici bir sinema. Kesinlikle izlemeniz gereken sinemaların başında geliyor.


3. NOBODY (IMDb- 7.4)

John Wick serisinin senaristi Derek Kolstad’ın senaryosuna imza attığı Nobody, konutlarına giren hırsızlara karşı koymaması ailesi ve etrafında Düş kırıklığı yaratan Hutch’ın, bu Hadise sonrası bastırdığı içgüdü ve yeteneklerini özgür bırakmasıyla gelişenleri husus ediniyor. Oyuncu bakımından hayli Güçlü bir takıma sahip olan Nobady sineması John Wick şeklinde sinemaları sevenlerin hayli keyif alacağı bir sinema olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir