Birini Kendinize Aşık Etmek

Aşk/İlişkiler, Genel Ağu 30, 2022 Yorum Yok

Birini kendinize aşık etmek için bunları yapın

– Yeni şeyler yapın: Karşınızdaki kişi ile daha önce yapmadığı şeyleri yapın ve kendinizle beraber onun da eğlenmesini sağlayın. Yenilik beyindeki dopamini arttırdığı için karşınızdaki kişide istek ve motivasyon uyandırabilirsiniz.

– Sessiz kalmak: Ara sıra sessiz kalmak iyidir ama karşılıklı sessiz kalmak ikinizi de gerecektir. Her iki taraf sessizlik durumunda karşıdaki kişinin ne düşündüğünü merak edecektir. Merak edilen şey de gizem barındırır. Sizi keşfetmek isteyecektir.

– Heyecan: Kadınlar aşta güven isteseler de erkekler heyecan ve tehlike isterler. Ona tekdüze bir hayat sunmayın. Tahmin edilebilir bir insan olmayın. Bu sizden sıkılmasına neden olur.

– Görünür olun: Hoşlandığınız kişiye görünür olur. Bir insan sizi ne kadar sık görürse o kadar bilinçaltına yerleştirir.

– Seks: Hoşlandığınız kişi ile bir ilişki içerisinde olmadan da seks yapabilirsiniz. Bunda kötü birşey yok. Orgazm dopamin salgılanmasına neden olur. Bu da karşı tarafın size aşık olmasını sağlar.

– Kararlı olun: Erkekler kararsız kadınlardan nefret ederler. Kendinden emin kadınları daha çekici bulurlar.

– Onun gibi konuşun: Erkekler çok net konuşurlar. Kadınlar ise çok alengirli konuşurlar. Erkekler kendileri gibi konuşan kızlara daha kolay aşık olurlar.

– Mizah: Mizahı yüksek kadınlar çekicidirler. Şaka yapabilen kadın erkekler tarafından daha çekici bulunuyorlar. Savunmaya geçen kadınlar değil, şaka yolla cevap veren kadınlar daha kolay karşısındaki erkeği etkiliyor.

– Onu arkasına yaslanıyorsa siz de yaslanın. O kafasını önüne eğdiyse siz de eğin. Karşınızdaki kişiyle ortak hareket etmeniz onun bilinçaltına aynı olduğunuz mesajını verecektir. Bu da onu kendinize aşık ettirmek için yeterli olacaktır.

 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir