Beyaz ayakkabılarınızı artık temizlemek Fazla daha kolay!

Aşk/İlişkiler Mar 20, 2023 Yorum Yok
Abone Ol

Isınan havalarla Birlikte kışlık çizmeler, botlar koyu renkli ayakkabılar rafa kaldırılıyor ve yerini Aleni renklerde yazlık ayakkabılar alıyor. Ee malum ak giyme toz olur diye Beyhude dememişler. Siz Yine de giyin, kirlendi diye de hiiç üzülmeyin. Zira her daim tertemiz olmasını sağlayacak o Yalın ve tesirli tahlili artık biliyor olacaksınız!

Beyaz ayakkabılarınızın birinci günkü üzere bembeyaz olmasını istiyorsanız gereksiniminiz olan Biricik şey yarım fincan ak sirke ve biraz ılık su. Bu iki materyal ile kirlenmiş, Kötü görünümlü ayakkabılara veda edebilirsiniz.

Sirkeli su ile temizlik

Yarım çay bardağı ak sirkeyi bir bardak ılık su ile seyreltin ve bir bez yardımıyla ak ayakkabılarınızı silin. Temizledikten sonra güzelce kurulayıp güneş ışığında 3-4 saat kurumaya bırakabilirsiniz.

Cif ile temizlik

Başka bir metot olarak ciften yardım alabilirsiniz. Diş fırçasının üzerine bir ölçü gezdirdiğiniz cif ile ak ayakkabılarınızı temizleyebilirsiniz. Daha sonra nemli bir bezle ciften arındırın ve kurumaya bırakın. İşte ak ayakkabılarınızı temizlemek bu kadar kolay!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir