Ayrılığın Belirtileri

Aşk/İlişkiler Ağu 21, 2022 Yorum Yok

Ayrılık zamanının geldiğini gösteren önemli belirtiler vardır. Bu belirtiler ortaya çıkmaya başladığında aslında herkes durumun ve gidişatın farkındadır ama bir süre olayı sümen altı etmek çoğu insanda görülen ortak bir davranıştır. Herkes işler kötüye gittiğinde bunu hissetmeye başlar aslında. Sadece bunu dillendirmeye korkar.. İşte dillendirmeye korkulan ayrılık belirtileri..

Ayrılığın yaklaştığını gösteren bulgular

– Severek biraraya geldiğiniz kişinin yanında kendinizi mutsuz ve gergin mi hissediyorsunuz. Onunla her seferinde mutlu olacağınızı ve rahatlayacağınızı düşünerek yanına gidiyor ama işler eskisi gibi gitmiyor mu? O zaman taraflardan biri de mutsuz ve gergindir. Etrafa da bu enerjiyi yaydığı için sizi de mutsuz ve gergin eder. Eğer yanındayken kendinizi mutsuz hissedyorsanız karşı taraf sizi mutlu etmek için birşey yapmıyor demektir.

– Eskiden sevdiğinizin hoşuna giden özellikleri artık hoşunuza gitmiyorsa ayrılık çanları çalmaya başlamış demektir. Sevdiğiniz kişinin hoşuna giden özellikler artık sizi rahatsız ediyorsa birşeyşer ters gidiyordur. Bu duygular her ikinizi de ortak bir sona götürüyor demektir. Bu tip sinyaller siz de ilişkinizde görüyorsanız acil önlem almalısınız ve durumun gidişatını düzeltmelisiniz.

– Siz birbirinizi başka kişilerle karşılaştırmaya başladıysanız artık birbirinizden hoşnut değilsinizdir. Sahip olduğunuz özellikler yetmemeye başlamış ya da sahip olduğunuz özellikler karşınızdaki kişiyi rahatsız etmeye başlamıştır. Her iki durum da ayrılık çanlarının çaldığını gösterir.

– Birbirinize yalan söylüyorsanız ve sürekli birbirinizin yalanlarını yakalıyorsanız ayrılık çoktan başlamış demektir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir