3 Günde 4 Kilo Verdiren İncir Diyeti

Güzellik Eki 27, 2022 Yorum Yok

Taze incir ile kilo verme yolu incirin yapısı gereği yüksek lif, A, C, B1, B2 vitaminleri, potasyum, folik asit vb. açısından varlıklı olduğu için hem sağlıklı hem de süratli zayıflama yollarındandır. İçeriğindeki yüksek lif sayesinde taze incir yağ yakımı, metabolizma hızlandırıcı ve sindirim sistemi düzenleyici özelliğe sahiptir.

3 Günde 4 Kilo Verdiren İncir Diyeti

İncir kilo verdirici özellikte olduğu kadar kalori bakımından düşük seviyede besinler ortasındadır. 100 gr taze incir 74 kalori içermektedir. Hazırlanan incir diyeti incirin sağlıklı özellikleri ve düşük kalorili yapısını baz alarak oluşturulmuştur. Günlük gereksinim olan kaloriden daha azını alarak ve bedenin gereksinimini karşılamaya dayanır. Tek yapmanız gereken doğal ve sağlıklı incirlerle diyeti 3 gün boyunca uygulamaktır. 3 gün boyunca her gün yarım kilo incir ve 1 kilo yağsız yoğurt öğünlere yayılarak tüketilmelidir. Sistemli olarak yaptığınız taze incir diyetiyle 3 günün sonunda 4 kilodan kurtulabilirsiniz.

7 Zeytin 1 İncir Nasıl Kullanılır?

7 zeytin 1 incir diyeti yapanlar birinci olarak 7 tane zeytini ve sonrasında bir inciri tüketmelidirler. En değerli nokta hepsinin peş peşe tüketilmesidir. Orta vermeden 21 gün boyunca sabah akşam uygulanmalıdır. 7 incir 1 zeytin yiyenler tarafından bilhassa kabızlık sorunu yaşanmadığı, metabolizma hızlandırıcı özelliği ile de kilo vermede yardımcı olduğu söylenmektedir.

7 Zeytin 1 İncir Ne Kadar Kullanılmalı?

7 zeytin 1 incir diyetini yapanlar etkili sonuç almak için 21 gün boyunca uygulamalıdırlar. 21 gün boyunca sabah akşam nizamlı halde orta vermeden tüketilen 7 zeytin 1 incir ile 21 gün sonunda en az 10 kilo vereceksiniz. Ayrıyeten kullandığınız 7 zeytin 1 incir kürü ile cildinizde gençleşme de olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir