2023’de Denemesi Gereken 6 Saç Modeli Trendi

Moda Kas 02, 2022 Yorum Yok


Eski saç kesiminizden sıkıldınız mı? O halde 2023 yılında bu yeni trend saç modellerini kesinlikle denemelisiniz. Saç, kişiliğinizin yanı Dizi genel görünümünüzün Kıymetli bir modülünü oluşturur. Ne de olsa saç, en değerli varlıklarımızdan biridir ve Fazla Çok İtina ve dikkat gerektirir.

2023’de Denemesi Gereken 6 Saç Modeli Trendi​

Stil şuuruna sahipseniz ve en yeni saç tarzlarından haberdar olmak istiyorsanız, sizin için kısa, uzun ve orta uzunluk saç modellerinden oluşan harika bir karışımımız var. Bu dönem trend olan saç tarzlarını keşfetmek için okumaya devam edin:

1. Wob Saç Kesimi​

Bayanlar için Bob saç modeli uygun biliniyor lakin tekrar şekillendirilen ‘Wob’ bu dönem bayanlar için en tanınan saç modellerinden biri olan dalgalı bir bob. Saçınıza biraz Yetenek ve drama katarak size dağınık lakin modaya Müsait bir Görüntü kazandırır. Bu kesim ile yürekli bir İzah yapabilir, saçınıza hacim kazandırabilirsiniz.

2. çok Katmanlı Saç Kesimi​

Uzun saç bölümlerini yönetmek sıkıcı olabilir. ek olarak, seçenekler sonludur. Bu türlü bir senaryoda, go-to seçeneği, saçlarınıza hem hacim hem de tarz vererek birdenbire Çok katman eklemek olabilir. Saçlarınız birebir vakitte sağlıklı, kalın ve şık görünecek. Halini ve uzunluğunu korumak için katmanlarınızı nizamlı olarak kırpmanız önerilir.

3. Kahküllü Saç Kesimi​

Kahküller size şirin bir komşu kızı görünümü veriyorlar. Fakat, alın uzunluğu Laf konusu olduğu için kakül herkese yakışmıyor, bu yüzden kestirmeden Evvel bunu bir düşünün.

4. Alttan Kesilmiş Kısa Saç​

Bukleleriniz varsa, alttan kesim size rock yıldızı havası verir ve sizi sonlu gösterir. Bu saç bölümü, yürek ve tarzın kusursuz karışımıdır.

5. Dokulu ​

Yüksek bakım gerektirmeden kısa bob saç kısımlarından yararlanmanın olağanüstü bir yolu dokulu bir Görünüm denemektir. Dağınık ve karışık hale getiren bu, modaya Müsait bir bob’u şekillendirmenin en süratli yoludur.

6. İki Katmanlı Aksi Bob​

Bu dönem bayanlar için şık ve şımarık bir saç modeli. Tıpkı vakitte göz alıcıdır. Saç modeli geride kısa, ön tarafta kenarlarda sivrilen uzun bukleler var.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir