5 Mayıs’ta gerçekleşen Ay Tutulmasının burçlara tesiri neler?

Genel May 06, 2023 Yorum Yok

2023 yılının birinci ay tutulması 5 Mayıs tarihinde gerçekleşti. Türkiye’den de kısmen gözlemlenebilecek olan ay tutulması Akrep burcunda ve kısmi tutulma olarak gerçekleşti ve birçok ülkeden de izlendi. Pekala 5 Mayıs’ta gerçekleşen bu ay tutulmasının burçlar üzerindeki tesirleri neler? Hangi burçları etkiliyor, gelin Birlikte inceleyelim.

Ay Tutulmasının Burçlara Tesiri Nedir?

Kasım 2021’den beri Boğa-Akrep çizgisinde olan tutulma serisi Son tamamlanıyor. Akrep burcundaki nihayet tutulma 5 Mayıs’ta gerçekleşti. 28 Ekim’de ise 5 derece Boğa burcundaki nihayet tutulmayla bu seriye artık veda ettik, Lakin yalnızca 2031 yılına kadar.. Bu sebeple kişiselde Akrepler, Boğalar, Aslanlar ve Kovalar hayatlarındaki Aka değişim ve dönüşüm süreçlerini tamamladılar diyebiliriz.

Ay Tutulmaları aslına bakıldığında dolunay enerjileridir. Yani yeni başlangıçlardan fazla bitişi, tamamlanmaları, birtakım kapanışları ve elemeleri Anlatım etmektedir. Bilhassa Akrep teması krizlerle anılır, değişim süreçlerini kolay yaşayamazlar. Griliğin olmadığı ya Siyah ya ak nazar açısıyla yaşarlar akrepler.

5 Mayıs’ta gerçekleşen ve bir ay sonrasına kadar da tesirlerini hissettirecek olan bu tutulma bize klasik cümleler ile Anlatım edersek şayet, değişmemiz ve yenilenmemiz konusunda adımlar atmamızı söylemektedir.

Ay tutulmasından en Misli etkiyi Meydan ve en Fazla etkilenecek burçlar;
Akrep, boğa, aslan ve kova olacak.

Yumuşak tesir Meydan burçlar ise;
Yengeçler oğlak ve başaklar olacak.

Hafif tesir Meydan burçlar ise;
Yaylar ikizler ve teraziler olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir